Aktualności

Home / Aktualności
Jak co roku… gramy dla WOŚP.

Jak co roku… gramy dla WOŚP.

W kolejnym 2018 roku, Dentarama także postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W licytacji, która odbędzie się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach będzie można wylicytować Badanie Stomatologiczne wraz Zabiegiem Piaskowania Zębów.

Gramy z WOŚP

Gramy z WOŚP

W tym roku Centrum Stomatologiczne Dentarama, także dołączy do #wosp2017 - do wylicytowania Przeglądy Stomatologiczne, Zabiegi Piaskowania zębów. To wszystko w Wałbrzychu i Międzyzdrojach.

Implanty w Wałbrzychu i Międzyzdrojach

Implanty w Wałbrzychu i Międzyzdrojach

Implant jest to śruba, której zadaniem jest zastąpienie naturalnego korzenia zębowego. Żeby zastąpić nasze naturalne zęby konieczna jest również proteza, która imituje koronę zęba. Niezbędnym elementem w implantacji jest także tak zwany łącznik, którego zadaniem jest połączenie implantu i protezy.

Ortodoncja i Aparaty Ortodontyczne

Ortodoncja i Aparaty Ortodontyczne

Do ortodonty udajemy się wówczas, kiedy mamy problemy ze zgryzem. Często pierwsza wizyta odbywa się w bardzo wczesnym wieku. Pediatrzy dziecięcy kierują dziecko na konsultację do ortodonty już nawet w wieku sześciu lat, jeżeli tylko stwierdzą nieprawidłowości w budowie zgryzu.

Współpraca z API Connect

Współpraca z API Connect

Od początku kwietnia Centrum Stomatologiczne Dentarama rozpoczęło współprace z firmą teleinformatyczną API Connect. Firma zajmuje się odświeżeniem i promocją naszej strony w sieci. API Connect tworzy zaawansowane technologie internetowe.

Piknik Historyczny “Bitwa Czołgów”

Piknik Historyczny “Bitwa Czołgów”

To już trzeci raz organizujemy na Zamku Książ piknik historyczny. Trwa on zawsze dwa dni, podczas których prezentujemy umundurowanie, broń , pojazdy i życie w różnych okresach drugiej wojny światowej. Kończymy w niedzielne popołudnie widowiskiem batalistycznym. Ten sposób przedstawienia „ożywionej historii „ przyciąga każdorazowo coraz więcej widzów. Potrafi on zainteresować, ale i nauczyć młodych widzów jakiejś cząstki historii naszego narodu i naszych ziem, a Zamek Książ świetnie się do tego nadaje.