Aktualności

Home / Aktualności
Jak co roku… gramy dla WOŚP.

Jak co roku… gramy dla WOŚP.

W kolejnym 2018 roku, Dentarama także postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W licytacji, która odbędzie się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach będzie można wylicytować Badanie Stomatologiczne wraz Zabiegiem Piaskowania Zębów.

Gramy z WOŚP

Gramy z WOŚP

W tym roku Centrum Stomatologiczne Dentarama, także dołączy do #wosp2017 - do wylicytowania Przeglądy Stomatologiczne, Zabiegi Piaskowania zębów. To wszystko w Wałbrzychu i Międzyzdrojach.

Implanty w Wałbrzychu i Międzyzdrojach

Implanty w Wałbrzychu i Międzyzdrojach

Implant jest to śruba, której zadaniem jest zastąpienie naturalnego korzenia zębowego. Żeby zastąpić nasze naturalne zęby konieczna jest również proteza, która imituje koronę zęba. Niezbędnym elementem w implantacji jest także tak zwany łącznik, którego zadaniem jest połączenie implantu i protezy.

Ortodoncja i Aparaty Ortodontyczne

Ortodoncja i Aparaty Ortodontyczne

Do ortodonty udajemy się wówczas, kiedy mamy problemy ze zgryzem. Często pierwsza wizyta odbywa się w bardzo wczesnym wieku. Pediatrzy dziecięcy kierują dziecko na konsultację do ortodonty już nawet w wieku sześciu lat, jeżeli tylko stwierdzą nieprawidłowości w budowie zgryzu.