Współpraca

ABC współpracy w 5 krokach

1. Poznajmy się

 • Sprawdź kim jesteśmy, co reprezentujemy jako Grupa Dentarama. Zastanów się, czy pasujemy do Twoich wartości i ambicji biznesowych.
 • Kim jesteś i jaka jest Twoja sytuacja biznesowa?
 • Czy masz już swoją placówkę medyczną, czy dopiero marzysz o stworzeniu własnego biznesu od podstaw?
 • Jaka jest Twoja wizja placówki medycznej? Jakie są Twoje potrzeby i jaka przyszłość biznesowa Cię interesuje?
 • Gdy jesteś pewny, ze Grupa Dentarama będzie dla Ciebie odpowiednim partnerem biznesowym, to czas, aby pójść do przodu. W tym kroku wypełnisz krótką listę kontrolną kwalifikacji wstępnej, tak byśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy. DOŁĄCZ DO NAS
 • Po podpisaniu umowy o zachowaniu poufności, nadszedł czas na podzielenie się z nami informacjami, na Twój temat.

 • Masz już swoją placówkę, ale szukasz możliwości rozwoju? Ta opcja jest dla Ciebie.

 • Na tym etapie niezbędne będzie udzielenie informacji na temat: Twojej kliniki, Twojego zespołu, lokalu, wyposażenia medycznego, Twojej sytuacji finansowej i prawnej oraz Twoich aspiracji biznesowych.

 • Na tej podstawie stworzymy dla Ciebie ofertę: SKROJONĄ NA MIARĘ

 • Dostarczymy Ci sprawdzony model biznesowy do zarabiania stałych dochodów i rozwijania Twojego biznesu. Już nie będziesz musiał się martwić o sprawy administracyjne i dzięki temu będziesz mieć więcej czasu dla pacjentów.

 • Jesteś zainteresowany stworzeniem czegoś nowego, od podstaw? Ta opcja jest dla Ciebie

 • Jeśli jesteś na etapie planowania otwarcia nowej placówki medycznej, to na podstawie informacji o Twojej wizji stworzenia nowej firmy oraz Twojej sytuacji finansowej i prawnej stworzymy dla Ciebie ofertę: POD KLUCZ

 • W ramach naszej współpracy, pomożemy Ci zaplanować rozpoczęcie działalności, oraz przeprowadzimy Cię przez wszystkie niezbędne etapy zakładania placówki medycznej. Od wyboru lokalizacji i sfinalizowania szczegółów budowy, po planowanie wielkiego otwarcia i zapewnienie sukcesu po otwarciu kliniki. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap zakładania i prowadzenia własnej praktyki stomatologicznej.

 • W ramach współpracy z Grupą Dentarama opracowujemy propozycję dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań biznesowych, by następnie w liście intencyjnym ustalić wycenę, warunki i główne punkty określające współpracę w przyszłości.

2. Oferta współpracy

3. Podpisanie umowy

 • Ustalamy treść umowy inwestycyjnej w oparciu o główne punkty ustalone w liście intencyjnym.

 • Umowa współpracy zostanie sporządzona w taki sposób, aby odzwierciedlała wzajemnie uzgodnione warunki.

 • Gdy obie strony są zadowolone z warunków umowy, następuje jej podpisanie.

 • Na tym etapie stajesz się częścią grupy Dentarama i możesz już w pełni korzystać z naszego modelu biznesowego, przy zachowaniu własnej autonomii.

4. Przejście do grupy Dentarama

5. Wdrożenie partnera

 • Zespół naszych specjalistów przeprowadzi Cię przez proces wdrażania do naszego modelu biznesowego, tak żebyś mógł, jak najszybciej korzystać z przynależności do Grupy Dentarama.

Korzyści dla Ciebie

autonomia

Każdy właściciel placówki medycznej kontynuuje zarządzanie swoją kliniką. Nasz program współpracy umożliwia indywidualnym dentystom i ortodontom, czerpanie korzyści z przynależności do grupy biznesowej bez konieczności zostania jej pracownikiem i tym samym utraty autonomii zarządzania swoją firmą. Grupa Dentarama nie będzie ingerować w Twoje decyzje medyczne, ani narzucać Ci procedur leczenia pacjentów.

Wybrana przez Ciebie lokalizacja, unikalna tożsamość, nazwa Twojej firmy, pacjenci oraz Twój zespół pozostają bez zmian.

twoja kadra

Wszyscy Twoi pracownicy, kontynuują swoje zatrudnienie, jak przed podpisaniem współpracy. Oferujemy Ci pomoc w zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry, ale nie ingerujemy w Twoją politykę kadrową, to Ty podejmujesz decyzje, kto pracuje w Twoim zespole i jakie opcje zatrudnienia oferujesz.

masz wybór

Twoja klinika korzysta tylko z tych opcji wsparcia Grupy Dentarama, których realnie potrzebuje. Plan współpracy układany jest zawsze do Twoich indywidualnych potrzeb i aspiracji biznesowych.

wsparcie administracyjne

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, które stosujemy w naszych placówkach, zyskasz wsparcie administracyjne. Oferujemy Ci gotowe rozwiązania które sprawią, że zyskasz czas dla pacjentów i na to co dla Ciebie ważne.

technologie

Oferujemy możliwość doradztwa w zakresie optymalizacji wyposażenia sprzętowego placówek.

szkolenia

Każdy Twój pracownik będzie miał możliwość skorzystania ze szkoleń jakie oferujemy. Rozwój Twojego zespołu jest dla nas ważny.

marketing

Zapewniamy Ci wsparcie marketingowe i włączamy Twoją klinikę w działania reklamowe Grupy Dentarama. Twoja firma dołącza również do mapy klinik z którymi współpracujemy na terenie Polski.

wiedza

Będziesz częścią sprawdzonego modelu biznesowego. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwolą Ci osiągnąć sukces w branży.

świeże spojrzenie

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy odkryć potencjał Twojej klinki. Pomożemy Ci znaleźć i rozwiązać problemy Twojej placówki. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań pomożemy Ci podnieść efektywność pracy Twojego zespołu.

audyt wewnętrzny

Pomożemy Ci zrobić porządek w dokumentach, uaktualnić procedury i zadbać o zgodność dokumentacji z wymaganiami formalnymi dla placówek medycznych.

oszczędności

Zaproponujemy Ci optymalizacje kosztów zamówień. Dzięki zakupom grupowym, wynegocjujemy dla Ciebie niższe ceny, u sprawdzonych dostawców.

Doradzimy Ci przy zakupie sprzętu, na podstawie własnych doświadczeń, w co warto zainwestować więcej środków finansowych, a na czym można zaoszczędzić.

Zainteresowany? Powiedz nam coś więcej o sobie.

Placówka Wałbrzych Placówka Międzyzdroje Placówka Katowice