dr n. med. Julita Stępeń
Protetyka stomatologiczna

dr n. med. Julita Stępeń

W 2008 roku ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2012 r. uzyskała tytuł naukowy doktora nauk medycznych w dziedzinie protetyki, przyznany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W latach 2016- 2020 r. odbyła specjalizację z protetyki stomatologicznej w Specjalistycznym Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental.
Dr Marta Ossowska
Lekarz Ortodonta

Dr Marta Ossowska

Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1997 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, a od 2003 jest właścicielem Centrum Stomatologicznego w Wałbrzychu. Od 1996 roku kształciła się w ramach specjalizacji, uzyskując w 1998 roku pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej, a w 2002 roku uzyskała tytuł specjalisty ortodonty.
Dr Paweł Ossowski
Chirurg Stomatolog

Dr Paweł Ossowski

Ukończył wydział stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracował na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, a w latach 1996-2002 roku prowadził razem z żoną własną praktykę stomatologiczną.
Aleksandra Kozubek
Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Stale poszerza swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach szczególnie z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej.
Marzena Popiołek
Absolwentka Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2017 roku. Stomatologia to jej pasja i powołanie. Periodontologią zainteresowała się już w okresie studiów i sukcesywnie poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z entuzjazmem.
Magdalena Ossowska – Wachowicz
Medycyna estetyczna

Magdalena Ossowska – Wachowicz

Lekarz oddziału chirurgii plastycznej SCM w Polanicy-Zdroju. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na kierunku – medycyna estetyczna.