Zespół

Zespół Kliniki Stomatologicznej Dentarama w Wałbrzychu

dr Aleksandra Banach
Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W klinice w Wałbrzychu zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz leczeniem najmłodszych pacjentów.
Dr Paweł Ossowski
Chirurg Stomatolog

Dr Paweł Ossowski

Ukończył wydział stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracował na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, a w latach 1996-2002 roku prowadził razem z żoną własną praktykę stomatologiczną.
dr Nikoletta Żurek
Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach szczególnie z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej.
Dr Natalia Świętkowska
Lekarz Stomatolog

Dr Natalia Świętkowska

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej swoje zainteresowania kieruje w stronę ortodoncji, w szczególności leczenia wad zgryzu dzieci i młodzieży. Stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie na licznych kursach i szkoleniach.
Dr Marta Ossowska
Lekarz Ortodonta

Dr Marta Ossowska

Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1997 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, a od 2003 jest właścicielem Centrum Stomatologicznego w Wałbrzychu. Od 1996 roku kształciła się w ramach specjalizacji, uzyskując w 1998 roku pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej, a w 2002 roku uzyskała tytuł specjalisty ortodonty.
Dr Anna Jakóbczyk
Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Skończyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Obecnie przygotowuje się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Pasjonatka aktywnego spędzania czasu:piesze wycieczki po górach, rowery, narty.
Dr Sebastian Cieślak
Lekarz Stomatolog

Dr Sebastian Cieślak

Absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, szczególnie z zakresu mikroskopowego leczenia kanałowego.
dr Magda Ossowska
Medycyna Estetyczna

dr Magda Ossowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na kierunku – medycyna estetyczna.  Kształcenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu w latach 2005-2011, uzyskując tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. 
 Centrum Stomatologiczne Dentarama - Wałbrzych

Centrum Stomatologiczne Dentarama - Wałbrzych