Klinika w Wałbrzychu

Home / Klinika w Wałbrzychu

Dentarama w Wałbrzychu

Od początku naszym celem jest leczenie kompleksowe. Pracujemy według najlepszych standardów. Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 profesjonalnych gabinetów, pracownię rentgenowską, salę zabiegową do leczenia w znieczuleniu ogólnym z pokojem dziennego pobytu, obszerną poczekalnię, recepcję oraz sklep ze specjalistycznymi artykułami do higieny jamy ustnej. Gabinety zostały wyposażone w sprzęt najnowszej generacji, który umożliwia naszym lekarzom pracę według europejskich standardów. To z kolei sprawia, że jakość naszych usług jest na bardzo wysokim poziomie, a efekt długotrwały i estetyczny.

  • Pełen Zakres Usług Stomatologicznych
  • Profesjonalny Zespół
  • Wysoka Jakość Stosowanych Materiałów
  • Zawsze podążamy w Nurcie Najnowszych Trendów w Stomatologii

Nasze Atuty

0 Jakość stosowanych materiałów medycznych
0 Pełen Zakres Usług Dentystycznych
0 Implanty Stomatologiczne – Nowe Zęby w Jeden Dzień
0 Nowoczesne Metody Prostowania Zębów
0 Lojalnych Stałych Klientów

Zespół w Wałbrzychu

Dr Marta Ossowska

Dr Marta Ossowska

Lekarz Ortodonta
Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1997 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, a od 2003 jest właścicielem Centrum Stomatologicznego w Wałbrzychu. Od 1996 roku kształciła się w ramach specjalizacji, uzyskując w 1998 roku pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej, a w 2002 roku uzyskała tytuł specjalisty ortodonty.
Dr Paweł Ossowski

Dr Paweł Ossowski

Chirurg Stomatolog
Ukończył wydział stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracował na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, a w latach 1996-2002 roku prowadził razem z żoną własną praktykę stomatologiczną.
dr Aleksandra Banach

dr Aleksandra Banach

Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W klinice w Wałbrzychu zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz leczeniem najmłodszych pacjentów.
Dr Anna Jakóbczyk

Dr Anna Jakóbczyk

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Skończyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Obecnie przygotowuje się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Pasjonatka aktywnego spędzania czasu:piesze wycieczki po górach, rowery, narty.
dr Nikoletta Żurek

dr Nikoletta Żurek

Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach szczególnie z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej.
dr Magda Ossowska

dr Magda Ossowska

Medycyna Estetyczna
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na kierunku – medycyna estetyczna.  Kształcenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu w latach 2005-2011, uzyskując tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. 
Dr Damian Łabędzki

Dr Damian Łabędzki

Lekarz Stomatolog
Ukończył Wydział Lekarsko-Stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od momentu ukończenia studiów pasjonuje się chirurgią stomatologiczną. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach, szkoleniach, konferencjach naukowych. Specjalizuję się w chirurgii, protetyce i endodoncji mikroskopowej.
Dr Natalia Świętkowska

Dr Natalia Świętkowska

Lekarz Stomatolog
Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej swoje zainteresowania kieruje w stronę ortodoncji, w szczególności leczenia wad zgryzu dzieci i młodzieży. Stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie na licznych kursach i szkoleniach.
Dr Sebastian Cieślak

Dr Sebastian Cieślak

Lekarz Stomatolog
Absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, szczególnie z zakresu mikroskopowego leczenia kanałowego.

Co mówi nasi pacjenci?

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, co pozwala skrócić czas wizyty i wybrać najkorzystniejszą metodę leczenia. Oferujemy Państwu zarówno dokładną diagnostykę, dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, jak i pełno-zakresowe leczenie w każdej z dyscyplin stomatologicznych. Zatrudniamy doskonałych lekarzy, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje, by zaoferować Państwu najlepsze rozwiązanie i z zaangażowaniem zajmują się leczeniem osób w każdym wieku.