Dr Marta Ossowska
Lekarz Ortodonta

Dr Marta Ossowska

Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1997 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, a od 2003 jest właścicielem Centrum Stomatologicznego w Wałbrzychu. Od 1996 roku kształciła się w ramach specjalizacji, uzyskując w 1998 roku pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej, a w 2002 roku uzyskała tytuł specjalisty ortodonty.
Dr Paweł Ossowski
Chirurg Stomatolog

Dr Paweł Ossowski

Ukończył wydział stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracował na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, a w latach 1996-2002 roku prowadził razem z żoną własną praktykę stomatologiczną.
dr Aleksandra Banach
Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W klinice w Wałbrzychu zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz leczeniem najmłodszych pacjentów.
Dr Anna Jakóbczyk
Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Skończyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Obecnie przygotowuje się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Pasjonatka aktywnego spędzania czasu:piesze wycieczki po górach, rowery, narty.
dr Nikoletta Żurek
Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach szczególnie z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej.
dr Magda Ossowska
Medycyna Estetyczna

dr Magda Ossowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na kierunku – medycyna estetyczna.  Kształcenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu w latach 2005-2011, uzyskując tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. 
Dr Damian Łabędzki
Lekarz Stomatolog

Dr Damian Łabędzki

Ukończył Wydział Lekarsko-Stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od momentu ukończenia studiów pasjonuje się chirurgią stomatologiczną. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach, szkoleniach, konferencjach naukowych. Specjalizuję się w chirurgii, protetyce i endodoncji mikroskopowej.
Dr Natalia Świętkowska
Lekarz Stomatolog

Dr Natalia Świętkowska

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej swoje zainteresowania kieruje w stronę ortodoncji, w szczególności leczenia wad zgryzu dzieci i młodzieży. Stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie na licznych kursach i szkoleniach.
Dr Sebastian Cieślak
Lekarz Stomatolog

Dr Sebastian Cieślak

Absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, szczególnie z zakresu mikroskopowego leczenia kanałowego.