Dr Marta Ossowska
Lekarz Ortodonta

Dr Marta Ossowska

Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1997 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, a od 2003 jest właścicielem Centrum Stomatologicznego w Wałbrzychu. Od 1996 roku kształciła się w ramach specjalizacji, uzyskując w 1998 roku pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej, a w 2002 roku uzyskała tytuł specjalisty ortodonty.
Dr Paweł Ossowski
Chirurg Stomatolog

Dr Paweł Ossowski

Ukończył wydział stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracował na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, a w latach 1996-2002 roku prowadził razem z żoną własną praktykę stomatologiczną.
Dr Maciej Chmurzyński
Lekarz dentysta. Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, mikroskopowym leczeniem endodontycznym i protetycznym. Nieustanny rozwój zawodowy zawdzięcza doskonaleniu umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach krajowych i zagranicznych. Szczególny nacisk kładzie na dokładność i precyzję swojej pracy. Dba o dobry kontakt z pacjentem, wysoki komfort podczas wizyty, bezpieczeństwo i satysfakcję. Prywatnie swoje zainteresowania kieruje na motoryzację, muzykę oraz fotografię.
Dr Marta Charzewska
Lekarz Stomatolog

Dr Marta Charzewska

Swoją karierę zawodową rozpoczęła po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, gdzie uzyskała dyplom lekarza dentysty. Tam też zdobywała pierwsze szlify zawodowe pod okiem specjalistów, pracując w publicznej opiece zdrowotnej, a także prowadząc prywatną praktykę.