Międzyzdroje leżą nad Morzem Bałtyckim, na terenie wyspy Wolin. Przepiękne położenie pomiędzy szeroką plażą z wysokim brzegiem klifowym a leśnymi połaciami Wolińskiego Parku Narodowego to walory składające się na atrakcyjność tego nadmorskiego kurortu. Czyste wody Zatoki Pomorskiej, korzystny mikroklimat o właściwościach leczniczych, dzika przyroda, piękne krajobrazy przyciągają kilkaset tysięcy osób każdego roku, spędzających tu swoje urlopy i znajdujących wytchnienie w kontakcie z morzem i przyrodą.Co warto zobaczyć? Woliński Park Narodowy, historyczne zabudowania uzdrowiskowe, Promenada Gwiazd, gabinet figur woskowych, punkty widokowe, kościół św. Piotra Apostoła, molo o długości 395 m, będące także przystanią morską.

Klinika Dentarama w Międzyzdrojach

Od początku istnienia naszym głównym celem jest kompleksowe leczenie ortodontyczne, stomatologiczne, protetyczne, chirurgiczno-stomatologiczne i periodontologiczne. Stale inwestujemy w najnowsze technologie i dostosowujemy gabinety do aktualnie panujących standardów, by móc zaoferować pacjentom metody leczenia stosowane w wiodących ośrodkach na całym świecie. Wykorzystujemy materiały gwarantujące najwyższą jakość usług i trwałe efekty leczenia. Poprzez indywidualne podejście do każdego pacjenta i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym przypadkom i ugryziemy każdy problem.

  • Pełen Zakres Usług Stomatologicznych
  • Profesjonalny Zespół
  • Wysoka Jakość Stosowanych Materiałów
  • Zawsze podążamy w Nurcie Najnowszych Trendów w Stomatologii

Zespół w Międzyzdrojach

Dr Marta Ossowska

Dr Marta Ossowska

Lekarz Ortodonta
Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1997 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, a od 2003 jest właścicielem Centrum Stomatologicznego w Wałbrzychu. Od 1996 roku kształciła się w ramach specjalizacji, uzyskując w 1998 roku pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej, a w 2002 roku uzyskała tytuł specjalisty ortodonty.
Dr Paweł Ossowski

Dr Paweł Ossowski

Chirurg Stomatolog
Ukończył wydział stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracował na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, a w latach 1996-2002 roku prowadził razem z żoną własną praktykę stomatologiczną.
Dr Maciej Chmurzyński

Dr Maciej Chmurzyński

Lekarz dentysta. Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, mikroskopowym leczeniem endodontycznym i protetycznym. Nieustanny rozwój zawodowy zawdzięcza doskonaleniu umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach krajowych i zagranicznych. Szczególny nacisk kładzie na dokładność i precyzję swojej pracy. Dba o dobry kontakt z pacjentem, wysoki komfort podczas wizyty, bezpieczeństwo i satysfakcję. Prywatnie swoje zainteresowania kieruje na motoryzację, muzykę oraz fotografię.
Dr Marta Charzewska

Dr Marta Charzewska

Lekarz Stomatolog
Swoją karierę zawodową rozpoczęła po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, gdzie uzyskała dyplom lekarza dentysty. Tam też zdobywała pierwsze szlify zawodowe pod okiem specjalistów, pracując w publicznej opiece zdrowotnej, a także prowadząc prywatną praktykę.

Co mówi nasi pacjenci?

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, co pozwala skrócić czas wizyty i wybrać najkorzystniejszą metodę leczenia. Oferujemy Państwu zarówno dokładną diagnostykę, dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, jak i pełno-zakresowe leczenie w każdej z dyscyplin stomatologicznych. Zatrudniamy doskonałych lekarzy, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje, by zaoferować Państwu najlepsze rozwiązanie i z zaangażowaniem zajmują się leczeniem osób w każdym wieku.