Klinika w Międzyzdrojach

Home / Klinika w Międzyzdrojach

Międzyzdroje leżą nad Morzem Bałtyckim, na terenie wyspy Wolin. Przepiękne położenie pomiędzy szeroką plażą z wysokim brzegiem klifowym a leśnymi połaciami Wolińskiego Parku Narodowego to walory składające się na atrakcyjność tego nadmorskiego kurortu. Czyste wody Zatoki Pomorskiej, korzystny mikroklimat o właściwościach leczniczych, dzika przyroda, piękne krajobrazy przyciągają kilkaset tysięcy osób każdego roku, spędzających tu swoje urlopy i znajdujących wytchnienie w kontakcie z morzem i przyrodą.Co warto zobaczyć? Woliński Park Narodowy, historyczne zabudowania uzdrowiskowe, Promenada Gwiazd, gabinet figur woskowych, punkty widokowe, kościół św. Piotra Apostoła, molo o długości 395 m, będące także przystanią morską.

Dentarama w Międzyzdrojach

Od początku istnienia naszym głównym celem jest kompleksowe leczenie ortodontyczne, stomatologiczne, protetyczne, chirurgiczno-stomatologiczne i periodontologiczne. Stale inwestujemy w najnowsze technologie i dostosowujemy gabinety do aktualnie panujących standardów, by móc zaoferować pacjentom metody leczenia stosowane w wiodących ośrodkach na całym świecie. Wykorzystujemy materiały gwarantujące najwyższą jakość usług i trwałe efekty leczenia. Poprzez indywidualne podejście do każdego pacjenta i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym przypadkom i ugryziemy każdy problem.

  • Pełen Zakres Usług Stomatologicznych
  • Profesjonalny Zespół
  • Wysoka Jakość Stosowanych Materiałów
  • Zawsze podążamy w Nurcie Najnowszych Trendów w Stomatologii

Nasze Atuty

0 Jakość stosowanych materiałów medycznych
0 Pełen Zakres Usług Dentystycznych
0 Implanty Stomatologiczne – Nowe Zęby w Jeden Dzień
0 Nowoczesne Metody Prostowania Zębów
0 Lojalnych Stałych Klientów

Zespół w Międzyzdrojach

Dr Aleksander Kokoszka

Dr Aleksander Kokoszka

Lekarz Stomatolog
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum.
Dr Marta Charzewska

Dr Marta Charzewska

Lekarz Stomatolog
Swoją karierę zawodową rozpoczęła po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, gdzie uzyskała dyplom lekarza dentysty. Tam też zdobywała pierwsze szlify zawodowe pod okiem specjalistów, pracując w publicznej opiece zdrowotnej, a także prowadząc prywatną praktykę.
Dr Marta Ossowska

Dr Marta Ossowska

Lekarz Ortodonta
Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1997 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, a od 2003 jest właścicielem Centrum Stomatologicznego w Wałbrzychu. Od 1996 roku kształciła się w ramach specjalizacji, uzyskując w 1998 roku pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej, a w 2002 roku uzyskała tytuł specjalisty ortodonty.
Dr Paweł Ossowski

Dr Paweł Ossowski

Chirurg Stomatolog
Ukończył wydział stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracował na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, a w latach 1996-2002 roku prowadził razem z żoną własną praktykę stomatologiczną.

Co mówi nasi pacjenci?

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, co pozwala skrócić czas wizyty i wybrać najkorzystniejszą metodę leczenia. Oferujemy Państwu zarówno dokładną diagnostykę, dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, jak i pełno-zakresowe leczenie w każdej z dyscyplin stomatologicznych. Zatrudniamy doskonałych lekarzy, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje, by zaoferować Państwu najlepsze rozwiązanie i z zaangażowaniem zajmują się leczeniem osób w każdym wieku.