FAQ

Home / FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez naszych pacjentów

W naszym Centrum pierwsza wizyta ma charakter informacyjno-diagnostyczny. Pacjenci proszeni są o wypełnienie ankiety stomatologicznej. Ma ona na celu zapoznanie lekarza z informacjami o Twoim dotychczasowym leczeniu stomatologicznym oraz o głównych dolegliwościach, problemach jakie zauważasz w swoim uzębieniu oraz o dotychczasowych doświadczeniach związanych z wizytami w gabinecie stomatologicznym. Dodatkowy – szczegółowy wywiad anestezjologiczny przeprowadzamy z pacjentami, którzy będą leczeni w znieczuleniu ogólnym.

Drugim etapem wizyty jest diagnostyka. Wykonujemy zdjęcie rentgenowskie pantomograficznego, ukazującego stan uzębienia. Widać na nim zarówno stan zębów, przyzębia, jak i stare wypełnienia, wszczepione implanty, założone korony, stan stawów skroniowo-żuchwowych czy też zatok szczękowych. Następnie lekarz przeprowadza badanie stomatologiczne oraz dodatkowe, specjalistyczne badania, np. tomografię komputerową.

Następnie lekarz uzupełnia formularz diagnostyczny, na którym uwzględniony jest stan wszystkich zębów oraz przyzębia. Na jego podstawie przygotowujemy pełny plan leczenia oraz kosztorys. Na bieżąco przekazujemy wszelkie informacje dotyczące zabiegów, przedstawiamy różne metody leczenia, zwracając uwagę na potrzeby, obawy i oczekiwania Pacjentów. Zawsze oferujemy kilka różnych sposobów wykonania zabiegu, różniących się użytymi materiałami, estetyką, trwałością i ceną, dając Ci możliwość wyboru.

Dentarama w liczbach

0 Fast Responding
0 Experienced Staff
0 High Work Speed
0 Quality of Service