Wybielanie zębów metodą BEYOND – co powinieneś wiedzieć?

Pewnie każdy z nas chciałby mieć piękne i śnieżnobiałe zęby, przywodzące na myśl uśmiech gwiazd rodem z Hollywood. Ponadto olśniewający uśmiech dodaje pewności siebie i podnosi komfort życia. Niestety zła dieta, nadmierne picie kawy czy palenie papierosów sprawiają, że nasze zęby tracą swoją biel i zyskują niechciane przez nas żółte lub szare zabarwienie.

Wybielanie zębów – czy warto?

Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele metod wspomagających walkę z nieatrakcyjnym wyglądem naszych zębów takich jak np. wybielające pasty do zębów czy specjalne paski wybielające, które przy długotrwałym stosowaniu są w stanie częściowo odwrócić te niekorzystne zmiany i widocznie wybielić nasze zęby. Zazwyczaj jest to jednak żmudna droga, gdyż wymaga dużej dyscypliny i samozaparcia. Jeśli zatem chcemy szybko uzyskać wspaniały efekt, gdyż np. wielkimi krokami zbliża się dzień naszego ślubu i chcemy olśnić gości weselnych swoim pięknym uśmiechem lub mamy w planach inną ważną okoliczność, wymagającą od nas nienagannej prezencji – warto skorzystać ze sprawdzonej i coraz bardziej popularnej w Polsce metody – stomatologicznego wybielania zębów przy użyciu specjalistycznej lampy BEYOND.

Zrób prezent bliskiej osobie!

Kup voucher na zabieg profesjonalnego wybielania zębów!

Więcej informacji na temat voucher’a w oddziałach Dentaramy w Wałbrzychu i Międzyzdrojach.

Czym jest wybielanie zębów metodą BEYOND?

Metoda BEYOND to specjalistyczna metoda wybielania zębów. Metoda wybielania zębów lampą BEYOND polega na dokładnym utlenieniu przebarwień pojawiających się na zębach przy wykorzystaniu aktywnego tlenu. Metoda jest całkowicie bezpieczne dla pacjenta i nie niszczy struktury zębów. Aby znacząco poprawić estetykę swojego uśmiechu wystarczy tylko jedna wizyta bowiem wykonanie profesjonalnego zabiegu wybielania w gabinecie stomatologicznym trwa około 30 – 60 minut. Efekt jest zatem natychmiastowy. Zabieg wybielający zęby powinien jednak zostać poprzedzony wcześniejszą wizytą stomatologiczną, oceniającą stan zębów i przyzębia, połączoną z wykonaniem zabiegu higienizacyjnego, polegającego np. na usunięciu nagromadzonego kamienia nazębnego lub skorygowaniu nieszczelnych wypełnień zębów. Renomowany system BEYOND, jest w stanie poprawić kolor zębów od 5 do 12 punktów w skali Vita. Jego efekty są o 30 procent lepsze niż przy skorzystaniu z innych metod wybielania.